KRONIKI KONKURSOWE W ŻELAZOWEJ WOLI
Galeria »

Od 17 września do 13 października w Sali Kinowej (budynek Etiuda) w Żelazowej Woli przypominamy kroniki dwóch Konkursów Chopinowskich: XIV Konkursu z roku 2000 i XVI Konkursu z 2010 roku. Pokazy odbywają się od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00 i 14.00. Będzie to niepowtarzalna okazja, by nie tylko przypomnieć sobie występy laureatów konkursów, ale także by porównać interpretacje młodych pianistów z roku 2000 i 2010.

PROGRAM:

* XIV Międzynarodowy Konkurs Chopinowski 2000
** XVI Międzynarodowy Konkurs Chopinowski 2010

WRZESIEŃ

17.09 (wtorek)

18.09 (środa)

  • godz. 11 – François DUMONT Francja, V nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Mika SATO Japonia, VI nagroda
    trzeci etap*

19.09 (czwartek)

20.09 (piątek)

  • godz. 11 – Evgeni BOZHANOV Bułgaria, IV nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Sa CHEN Chiny, IV nagroda
    pierwszy etap*

21.09 (sobota)

  • godz. 11 – Daniil TRIFONOV Rosja, III nagroda
    pierwszy etap**
  • godz. 14 – Sa CHEN Chiny, IV nagroda
    trzeci etap*

22.09 (niedziela)

  • godz. 11 – Daniil TRIFONOV Rosja, III nagroda
    pierwszy etap**
  • godz. 14 – Aleksander KOBRIN Rosja, III nagroda
    pierwszy etap*

24.09 (wtorek)

  • godz. 11 – François DUMONT Francja, V nagroda
    trzeci etap**
  • godz. 14 – Mika SATO Japonia, VI nagroda
    drugi etap*

25.09 (środa)

  • godz. 11 – François DUMONT Francja, V nagroda
    Finał**
  • godz. 14 – Alberto NOSÈ Włochy, V nagroda
    pierwszy etap*

26.09 (czwartek)

  • godz. 11 – Evgeni BOZHANOV Bułgaria, IV nagroda
    trzeci etap**
  • godz. 14 – Alberto NOSÈ Włochy, V nagroda
    trzeci etap*

27.09 (piątek)

  • godz. 11 – Evgeni BOZHANOV Bułgaria, IV nagroda
    Finał**
  • godz. 14 – Sa CHEN Chiny, IV nagroda
    drugi etap*

28.09 (sobota)

  • godz. 11 – Daniil TRIFONOV Rosja, III nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Sa CHEN Chiny, IV nagroda
    Finał*

29.09 (niedziela)

  • godz. 11 – Ingolf WUNDER Austria, II nagroda
    pierwszy etap**
  • godz. 14 – Aleksander KOBRIN Rosja, III nagroda
    drugi etap*

PAŹDZIERNIK

01.10 (wtorek)

  • godz. 11 – Lukas GENIUŠAS Rosja-Litwa, II nagroda
    pierwszy etap**
  • godz. 14 – Aleksander KOBRIN Rosja, III nagroda
    trzeci etap*

02.10 (środa)

  • godz. 11 – Daniil TRIFONOV Rosja, III nagroda
    trzeci etap**
  • godz. 14 – Ingrid FLITER Argentyna, II nagroda
    pierwszy etap*

03.10 (czwartek)

  • godz. 11 – Daniil TRIFONOV Rosja, III nagroda
    Finał**
  • godz. 14 – Ingrid FLITER Argentyna, II nagroda
    trzeci etap*

04.10 (piątek)

  • godz. 11 – Ingolf WUNDER Austria, II nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Yundi LI Chiny, I nagroda
    pierwszy etap*

05.10 (sobota)

  • godz. 11 – Ingolf WUNDER Austria, II nagroda
    trzeci etap**
  • godz. 14 – Yundi LI Chiny, I nagroda
    trzeci etap*

06.10 (niedziela)

  • godz. 11 – Lukas GENIUŠAS Rosja-Litwa, II nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Yundi LI Chiny, I nagroda
    Finał / Finals*

08.10 (wtorek)

  • godz. 11 – Ingolf WUNDER Austria, II nagroda
    Finał**
  • godz. 14 – Aleksander KOBRIN Rosja, III nagroda
    Finał*

09.10 (środa)

  • godz. 11 – Lukas GENIUŠAS Rosja-Litwa, II nagroda
    trzeci etap**
  • godz. 14 – Ingrid FLITER Argentyna, II nagroda
    drugi etap*

10.10 (czwartek)

  • godz. 11 – Yulianna AVDEEVA Rosja, I nagroda
    pierwszy etap**
  • godz. 14 – Ingrid FLITER Argentyna, II nagroda
    Finał*

11.10 (piątek)

  • godz. 11 – Yulianna AVDEEVA Rosja, I nagroda
    drugi etap**
  • godz. 14 – Yundi LI Chiny, I nagroda
    drugi etap*

12.10 (sobota)

  • godz. 11 – Lukas GENIUŠAS Rosja-Litwa, II nagroda
    Finał **
  • godz. 14 – Yulianna AVDEEVA Rosja, I nagroda
    trzeci etap**

13.10 (niedziela)

  • godz. 11 – Yulianna AVDEEVA Rosja, I nagroda
    Finał**
  • godz. 14 – Yundi LI Chiny, I nagroda
    pierwszy etap*